PLENDERU

Najlepszy hotel w Krakowie

Ferie 2022 w Krakowie

Zimowy Kraków to magiczne miejsce, mniej turystów, łatwiej o dostęp do muzeów, atrakcji.
Warto w tym czasie odwiedzić miasto z rodziną, zaplanować pobyt w trakcie Ferii Zimowych 2022.
więcej »

Weekend w Krakowie

Kraków jest wyjątkowym miastem - urzeka architekturą, historią i atmosferą. Weekend to idealny moment, aby odkryć lub ponownie odwiedzić stolicę Małopolski. Można wybrać się na spacer Traktem Królewskim, czy Plantami, wejść na Wzgórze Wawelskie, oglądnąć zadziwiający i olśniewający pięknem figur ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim, po ukończonej w 2021 roku kilkuletniej restauracji, zagłębić się w artystyczną duszą krakowskiego Kazimierza z urokliwymi brukowanymi uliczkami, pieszo-rowerową kładką nad Wisłą, klimatycznymi knajpkami, czy kawiarniami.
więcej »

Najlepszy hotel w Krakowie

CFI Hotels Group - Biznes i wypoczynek w jednym miejscu. Jesteśmy nowoczesną polską grupą hoteli i restauracji. W swoim portfolio posiadamy 17 obiektów hotelowych w kraju i 6 restauracji. Nasze obiekty znajdziecie Państwo w dogodnych lokalizacjach w centrach wielkich miast i najbardziej urokliwych zakątkach Polski. Ich wnętrza charakteryzują się stylowymi i znakomicie zaprojektowanymi rozwiązaniami. Większość z nich posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w naszych obiektach był zgodny z oczekiwaniami. Pragniemy sprawić, by nocleg w naszym hotelu kojarzył się Państwu z wygodą, wywoływał pozytywne emocje.
więcej »

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 169 komfortowych pokoi oraz apartamentów.
Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone- naszym gościom oferujemy bezprzewodowy szybki internet, indywidualnie sterowaną klimatyzację, szeroki wybór kanałów telewizji satelitarnej, serwis do parzenia kawy oraz herbaty, suszarkę w łazience.
więcej »

Kontakt

Premier Kraków Hotel ****
ul. Opolska 14a
31-323 Kraków
tel. +48 12 376 37 00, fax +12 376 37 01
więcej »