PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Promocje

Weekend w Krakowie

Kraków jest wyjątkowym miastem - urzeka architekturą, historią i atmosferą. Weekend to idealny moment, aby odkryć lub ponownie odwiedzić stolicę Małopolski. Można wybrać się na spacer Traktem Królewskim, czy Plantami, wejść na Wzgórze Wawelskie, oglądnąć zadziwiający i olśniewający pięknem figur ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim, po ukończonej w 2021 roku kilkuletniej restauracji, zagłębić się w artystyczną duszą krakowskiego Kazimierza z urokliwymi brukowanymi uliczkami, pieszo-rowerową kładką nad Wisłą, klimatycznymi knajpkami, czy kawiarniami.
szczegóły »

XX Podgórskie Dni Otwartych Drzwi 2021

Jeśli chcenie odkryć zabytkowe Podgórze – niegdyś wolne miasto – najważniejszy przemysłowy ośrodek Galicji, zapraszamy na jubileuszowe XX Podgórskie Dni Otwartych Drzwi #PDOD2021 Nocleg w Premier Kraków Hotel, zapraszamy do rezerwacji bezpośrednich +48 12 37 63 700
szczegóły »

Hot Deal Polski Kongres Przedsiebiorczości

Specjalna oferta dla Uczestników Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości 5 do 7.10.2021, ICE Kraków. W cenie: nocleg, bogate śniadanie, popołudniowy relaks w hotelowym basenie, parking.
szczegóły »

Konferencje bez ryzyka

Konferencje bez ryzyka – oferujemy elastyczność i stawiamy na bezpieczeństwo organizatorów spotkań!
szczegóły »

Spotkania rekrutacyjne

Specjalna oferta na potrzeby spotkań rekrutacyjnych - sala na spotkania rekrutacyjne w cenie 1 zł przy rezerwacji noclegu. Zapraszamy do skorzystania.
szczegóły »
zwiń »