PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Promocje

Pakiet wakacyjny w Krakowie

Wakacje, lato, czas wolny to idealna okazja do rodzinnego, aktywnego wypoczynku, odkrywania piękna Krakowa i korzystania z atrakcji, które przypadną do gustu wszystkim członkom rodziny. W pakiecie Premier Kraków Hotel znajduje się wszystko, czego potrzebuje rodzina: komfortowe noclegi w pokojach rodzinnych z klimatyzacją i szybkim Wi-Fi, pożywne, różnorodne śniadania, a także przepyszne obiadokolacje oraz wstęp do hotelowego centrum rekreacji.
szczegóły »

Weekend czerwcowy w Krakowie

Początek lata w Krakowie to idealny moment na zwiedzanie miasta i korzystanie z jego atrakcji. Tym bardziej, że z roku na rok przybywa ich w każdym zakątku stolicy Małopolski. Zapraszamy Was zatem do przyjazdu i wypoczynku w komfortowych pokojach Premier Kraków Hotel, połączonego z pysznym jedzeniem, basenem, sauną i innymi udogodnieniami dla całej rodziny.
szczegóły »

Weekend w Krakowie

Kraków jest wyjątkowym miastem - urzeka architekturą, historią i atmosferą. Weekend to idealny moment, aby odkryć lub ponownie odwiedzić stolicę Małopolski. Można wybrać się na spacer Traktem Królewskim, czy Plantami, wejść na Wzgórze Wawelskie, oglądnąć zadziwiający i olśniewający pięknem figur ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim, po ukończonej w 2021 roku kilkuletniej restauracji, zagłębić się w artystyczną duszą krakowskiego Kazimierza z urokliwymi brukowanymi uliczkami, pieszo-rowerową kładką nad Wisłą, klimatycznymi knajpkami, czy kawiarniami.
szczegóły »

Konferencje bez ryzyka

Konferencje bez ryzyka – oferujemy elastyczność i stawiamy na bezpieczeństwo organizatorów spotkań!
szczegóły »

Spotkania rekrutacyjne

Specjalna oferta na potrzeby spotkań rekrutacyjnych - sala na spotkania rekrutacyjne w cenie 1 zł przy rezerwacji noclegu. Zapraszamy do skorzystania.
szczegóły »
zwiń »