PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Promocje

Weekend w Krakowie

Kraków jest wyjątkowym miastem - urzeka architekturą, historią i atmosferą. Weekend to idealny moment, aby odkryć lub ponownie odwiedzić stolicę Małopolski. Można wybrać się na spacer Traktem Królewskim, czy Plantami, wejść na Wzgórze Wawelskie, oglądnąć zadziwiający i olśniewający pięknem figur ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim, po ukończonej w 2021 roku kilkuletniej restauracji, zagłębić się w artystyczną duszą krakowskiego Kazimierza z urokliwymi brukowanymi uliczkami, pieszo-rowerową kładką nad Wisłą, klimatycznymi knajpkami, czy kawiarniami.
szczegóły »

Weekend czerwcowy w Krakowie

Weekend czerwcowy pozwoli odkryć bogatą ofertę turystyczną Krakowa i Małopolski. W pakiecie Premier Kraków Hotel **** znajduje się wszystko, czego potrzebuje rodzina: komfortowe noclegi w pokojach z klimatyzacją i szybkim WiFi, pożywne, różnorodne śniadania dla całej rodziny, a także przepyszne obiadokolacje. Na Gości Premier Kraków Hotel **** czekają również wodne atrakcje basenu i sauny, dzięki którym pobyt stanie się prawdziwym odpoczynkiem.
szczegóły »

Pakiet wakacyjny w Krakowie

Wakacje, lato, czas wolny to idealna okazja do rodzinnego, aktywnego wypoczynku, odkrywania piękna Krakowa i korzystania z atrakcji, które przypadną do gustu wszystkim członkom rodziny. W pakiecie Premier Kraków Hotel znajduje się wszystko, czego potrzebuje rodzina: komfortowe noclegi w pokojach rodzinnych z klimatyzacją i szybkim Wi-Fi, pożywne, różnorodne śniadania, a także przepyszne obiadokolacje oraz wstęp do hotelowego centrum rekreacji.
szczegóły »

Konferencje bez ryzyka

Konferencje bez ryzyka – oferujemy elastyczność i stawiamy na bezpieczeństwo organizatorów spotkań!
szczegóły »
zwiń »