PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Weekend czerwcowy w Krakowie

Czerwiec to ostatnio jeden z najpiękniejszych miesięcy w Polsce. Dominuje słońce, mało pada, temperatura jest bardzo przyjemna i skłania do spacerów. Dlatego warto jest wybrać się na fajny city break do jednego z polskich miast i cieszyć się jego urokami. My proponujemy Kraków, a także komfortowy hotel oddalony co nieco od centrum, w którym spędzicie przemiłe chwile i prawdziwie wypoczniecie. Z Premier Kraków Hotel szybko dotrzecie do centrum miasta, a także na dworzec i lotnisko. Lokalizacja i przestronne budynki hotelowe to duży atut naszego obiektu – Goście cenią sobie spokój i ciszę oraz możliwość korzystania z udogodnień bez ścisku i zatłoczonych powierzchni wspólnych.

W Premier Kraków Hotel oferujemy naszym Gościom bardzo komfortowe pokoje, pyszne śniadania oraz inne posiłki a la carte w cenionej za smak restauracji hotelowej. Do dyspozycji macie Państwo również basen (w wybranych godzinach), sauny, a także plac zielony między budynkami hotelowymi, z patio, placem zabaw i stolikami kawiarnianymi. Można tu bardzo miło spędzić czas przed lub po spacerze bądź wyprawie na dłuższą wycieczkę i zwiedzanie miasta.

„Długi weekend czerwcowy” to pakiet z dodatkowymi gratisami. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać z wi-fi, a także z obszernego parkingu przed hotelem. Dzieci będą miały do dyspozycji salę zabaw, a w ramach tej oferty, jedno z nich (do lat 12., śpiące na łóżku z rodzicami lub na sofie w pokoju typu Family) otrzyma od nas pobyt gratis.
Do zobaczenia w Premier Kraków Hotel!

Oferta zawiera:

  • Minimum 2 noclegi w komfortowych pokojach z klimatyzacją i szybkim Wi-Fi
  • Śniadania
  • Obiadokolacja serwowana w godzinach 18.00-20.00
  • Jedno dziecko do 12. roku życia śpiące na łóżkach dostępnych w pokoju GRATIS
  • Wstęp do centrum rekreacji (basen, sauna)
  • Wstęp do sali zabaw dla dzieci
  • Internet Wi-Fi
  • Parking

* w miarę dostępności pokoi, usługa musi zostać potwierdzona z recepcją

 

Pakiet obowiązuje od 15.06-20.06.2021 i uzależniony jest od dostępności pokoi.

 

« powrót
zwiń »