PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Imprezy okolicznościowe w Premier Kraków Hotel

Sezon wiosenno-letni powoli się rozpoczyna, a wraz z nim okazja do świętowania różnorodnych imprez okolicznościowych. Komunie, chrzciny, śluby, a także rocznice, urodziny i inne ważne dla Was wydarzenia potrzebują odpowiedniej oprawy i przestrzeni. W Premier Karków Hotel oferujemy kompleksową obsługę różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Jeśli szukacie miejsca, w którym ważne dla Was wydarzenie będzie mogło być należycie celebrowane, to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą.

Sala bankietowa na 400 osób

W Premier Kraków Hotel posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, od kameralnych przyjęć rodzinnych, po huczne bankiety biznesowe. Dysponujemy przestronną, klimatyzowaną salą bankietową, w której można zorganizować wydarzenie nawet na 400 osób. Zapewniamy profesjonalny parkiet do tańczenia i, na życzenie, pomagamy w przygotowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej.
Pyszna oprawa gastronomiczna w wielu wariatach do wyboru Organizując imprezę okolicznościową w Premier Kraków Hotel, możecie liczyć na wyśmienite menu. Oferujemy jadłospisy w różnych wersjach uwzględniające również indywidualne potrzeby gości. Serwujemy dania na zimno i na gorąco, przystawki oraz desery. Zapewniamy też różnego rodzaju bufety towarzyszące, z których każdy z gości będzie mógł sobie nałożyć to, na co właśnie przyjdzie mu ochota. W ramach oprawy gastronomicznej każdego wydarzenia znajdują się także napoje zimne i ciepłe, a także alkohole, dostępne w różnych wariantach open baru.
Letni ogródek na imprezy plenerowe Premier Kraków Hotel to również świetne miejsce na organizację plenerowej imprezy firmowej lub rodzinnej. Na terenie naszego obiektu znajduje się przestronny ogródek z parasolami, w którym z powodzeniem można urządzić firmowego grilla lub poprawiny po weselu.

Noclegi ze śniadaniem dla gości

Dodatkowym atutem organizacji imprez okolicznościowych w naszym obiekcie jest również możliwość zapewniania noclegu gościom. Zarówno w przypadku przyjęć rodzinnych, jak i firmowych, często goście przyjeżdżają z innych miast, a nawet z zagranicy. W takiej sytuacji w dobrym tonie jest zapewnienie im odpowiedniego miejsca na wypoczynek po hucznym przyjęciu. W Premier Kraków Hotel oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy również opcję ze śniadaniem. Ponadto goście, którzy będą nocować w naszym hotelu mogą skorzystać ze strefy basenowej. Pływanie i wizyta w saunie to świetny sposób na regenerację po szaleństwach poprzedniej nocy.

Kompleksowa obsługa przyjęć okolicznościowych

Wśród dodatkowych usług naszego obiektu należy wymienić dostęp do bezprzewodowego Internetu, bezpłatny parking dla gości oraz szatnię. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego przyjęcia. Przy organizacji wydarzeń w Premier Kraków Hotel otrzymacie wsparcie doświadczonego zespołu, który zadba o najdrobniejszy szczegół eventu. Pomoże zaplanować oprawę gastronomiczną, muzyczną oraz dodatkowe atrakcje, a także zadba o prawidłowy przebieg wydarzenia. Dzięki temu Wam i Waszym gościom pozostanie już tylko dobra zabawa!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z hotelową recepcją w celu ustalenia szczegółów organizacji przyjęcia okolicznościowego w Premier Kraków Hotel. Możecie liczyć na indywidualne podejście i organizację na najwyższym poziomie.

 

« powrót
zwiń »