PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Świąteczne spotkanie firmowe w Premier Kraków Hotel!

Sezon na świąteczne spotkania firmowe właśnie się rozpoczyna. Jeśli zatem jesteście w momencie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji na tego typu wydarzenie, poznajcie bliżej ofertę Premier Kraków Hotel. Z nami przygotujecie zarówno kameralne spotkanie wigilijne, jak i uroczysty, świąteczny bankiet.
Zanim przejdziemy do szczegółowego omówienia oferty wigilijnej w Premier Kraków Hotel, zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, dlaczego w ogóle warto organizować firmową wigilię. Nie wszyscy bowiem są przekonani, czy tego typu spotkanie jest potrzebne. Okazuje się jednak, że każda forma integracji korzystnie wpływa na pracowników, a końcówka roku stwarza ku temu idealną okazję. Oprócz złożenia pracownikom życzeń świątecznych możemy również dokonać rocznego podsumowania, podziękować zespołowi i wyróżnić najbardziej zasłużonych pracowników. Taki gest ze strony pracodawcy zawsze będzie pozytywnie postrzegany przez zatrudnionych. Jeśli do tego wybierzemy atrakcyjną przestrzeń na organizację firmowej wigilii z pysznym jedzeniem i przyjazną atmosferą, istnieje szansa, że stworzymy znakomite warunki do zintegrowania zespołu i poznania poszczególnych pracowników od bardziej prywatnej strony.
Warto także wspomnieć, że w dzisiejszych czasach praca w wielu firmach zorganizowana jest w trybie zdalnym, a część pracowników pracuje z zupełnie innego miasta. W takiej sytuacji tym bardziej warto zorganizować wspólne spotkanie, by zespół mógł się bliżej poznać, a zdalni pracownicy mogli poczuć się częścią firmy. 

Kameralna kolacja czy uroczysty bankiet?

Jeśli jesteście już przekonani o słuszności organizacji wigilii firmowej, z pewnością zastanawiacie się jeszcze nad formą tego wydarzenia. W zależności od liczby pracowników w firmie będzie to kameralna kolacja lub uroczysty bankiet. Każdą z wersji eventu możemy przygotować dla Was w Premier Karków Hotel. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno niewielkich spotkań, jak i wystawnych, świątecznych imprez. Dysponujemy salami o zróżnicowanej wielkości, więc bez problemu zorganizujemy dla Was wydarzenie zarówno na kilkanaście, jak i nawet na kilkaset osób.
Oczywiście podstawą każdej kolacji wigilijnej jest oprawa gastronomiczna. Zapewniamy 3 rodzaje menu dedykowanego do wyboru. Każde składa się z zupy, dania głównego, deseru i napojów.
Ponadto, jeśli chcecie bardziej rozbudować wydarzenie, możemy zadbać o oprawę muzyczną w postaci kolęd lub możliwości udostępnienia parkietu tanecznego, by móc połączyć kolację z częścią imprezową. Organizując wigilię firmową w Premier Kraków Hotel, otrzymacie opiekę dedykowanego koordynatora, z którym omówicie szczegółowy plan eventu i który zadba o płynny przebieg spotkania.
Przygotowaliśmy dla Was również atrakcyjne vouchery promocyjne na pobyt w jednym z naszych 15 hoteli i obiektów noclegowych lokalizowanych w całej Polsce. Voucher przeznaczony jest dla 2 osób na dwie noce. Można go otrzymać, organizując kolację na minimum 50 osób. Do spotkań powyżej 100 osób oferujemy 2 vouchery, a powyżej 200 – trzy. Takie pobyty mogą być atrakcyjną nagrodą dla najbardziej wyróżniających się pracowników, których możecie w ten sposób nagrodzić podczas podziękowań przy wigilijnej kolacji.

Dodatkowe usługi Premier Kraków Hotel

Wybierając Premier Kraków Hotel na organizację firmowej wigilii, możecie liczyć na kompleksową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się także przestronny parking dla gości oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto oferujemy komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami. Ta informacja może być szczególnie przydatna, jeśli chcecie zapewnić nocleg osobom przyjezdnym z innych miast Polski. Wówczas rezerwacja pokoju w hotelu, gdzie organizowane jest spotkanie, będzie bardzo wygodną opcją.
Ciekawym pomysłem może być również połączenie spotkania wigilijnego z wyjazdem integracyjnym. Kraków pod tym względem jest bardzo atrakcyjną destynacją. Ponadto goście w naszym hotelu mogą liczyć na pyszną obsługę gastronomiczną, komfortowe noclegi oraz dostęp do relaksującej strefy wellness, w której znajduje się basen, jacuzzi i sauna. Takie zakończenie roku z pewnością będzie wyjątkową nagrodą dla wszystkich pracowników.

 

« powrót
zwiń »