PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Wesele w Krakowie – poznaj ofertę Premier Kraków Hotel!

Szukacie atrakcyjnego miejsca na organizację wesela zimą? Chcecie, by ta wyjątkowa uroczystość odbyła się w Krakowie? Zobaczcie propozycję naszego czterogwiazdkowego Premier Kraków Hotel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych, jak i hucznych wesel. Z przyjemnością przygotujemy niezapomniane przyjęcie również dla Was. Poznajcie naszą ofertę!
Dzień ślubu i wesela to wyjątkowa chwila dla każdej pary. Zarówno Pan, jak i Panna Młoda pragną, by w tym szczególnym momencie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Aby tak się stało, potrzebna jest precyzyjna organizacja całego przedsięwzięcia z dbałością o najdrobniejszy detal wydarzenia. Na takie podejście możecie liczyć w Premier Kraków Hotel, który już od wielu lat organizuje wesela w stolicy Małopolski. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam zagwarantować doskonałą realizację przedsięwzięcia na każdym etapie przygotowań oraz szampańską zabawę do białego rana.

Profesjonalna obsługa wesela

Decydując się na wesele w Krakowie, w Premier Kraków Hotel, możecie liczyć na profesjonalną, dedykowaną obsługę. Razem stworzymy indywidualny scenariusz całego wydarzenia. Zadbamy o wystrój sali i jej aranżację. Przygotujemy także dedykowane menu oraz pomożemy w załatwieniu idealnie pasującej do charakteru przyjęć oprawy muzycznej. Służymy też pomocą w przygotowaniu niestandardowych atrakcji.

Piękna sala weselna na 400 gości

Na terenie Premier Kraków Hotel znajduje się przepiękna, klimatyzowana sala weselna, która pomieści nawet do 400 gości. Dysponujemy również mniejszymi przestrzeniami, jeśli planujecie bardziej kameralne przyjęcie. 
Nasz pakiet weselny, oprócz samego menu, obejmuje również wcześniejsze degustacje, a także kwiatowe dekoracje stołu. Na terenie obiektu zjednuje się wygodna szatnia dla gości, a wszystkie dostępne przestrzenie są w pełni klimatyzowane. Istnieje również możliwość prezentacji filmów i zdjęć podczas przyjęcia na życzenie Pary Młodej.

Kameralny ogródek hotelowy na ceremonię ślubną

Premier Kraków Hotel posiada też kameralny ogródek hotelowy, w którym można zorganizować ceremonię ślubu cywilnego. To coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala na przeprowadzanie ślubu w dowolnej aranżacji, o jakiej marzy Para Młoda. Ponadto jest to bardzo wygodna opcja, gdyż całe przedsięwzięcie ma miejsce w jednej lokalizacji, co znacznie usprawnia organizację. 

Dodatkowe atrakcje dla Pary Młodej

W ramach oferty weselnej Premier Kraków Hotel znajduje się także śniadanie dla Młodej Pary serwowane do łóżka oraz piękny apartament przygotowany specjalnie na noc poślubną.

Alkohol w przystępnych cenach

Oferujemy również alkohole w przystępnych cenach. Istnieje możliwość zaserwowania wódki, wina białego lub czerwonego, a także piw beczkowych i kraftowych. Hotel umożliwia także podanie alkoholu zakupionego poza obiektem, za dodatkową opłatą – tzw. „korkowym”.

Dodatkowe atrakcje kulinarne

Każde menu weselne może być urozmaicone dodatkowymi atrakcjami kulinarnymi w postaci np. płonących udźców podawanych przez kucharzy do stolików, pieczonego prosięcia, tortu piętrowego, bufetu wiejskiego, golonki pieczonej lub żeberek BBQ, a także open baru w zróżnicowanych opcjach. Więcej szczegółów na temat dodatkowych atrakcji gastronomicznych poznacie po skontaktowaniu się z hotelową recepcją.
Serdecznie zapraszamy do organizacji wyjątkowego wesela w Premier Kraków Hotel. Możecie liczyć na profesjonalną obsługę, która zajmie się przygotowaniem Waszego niezapomnianego wydarzenia. Gwarantujemy, że wesele w naszym hotelu stanie się dla Was wspaniałym przeżyciem oraz cudownym wspomnieniem.

 

 

« powrót
zwiń »