PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Zorganizuj wystawne chrzciny w Premier Kraków Hotel

Chrzciny Kraków, Komunie Kraków

Chrzciny Kraków i restauracja na Komunie

Chrzciny i Komunie w Krakowie w Premier Kraków Hotel ****

 

Premier Kraków Hotel ****, to nie tylko dostęp do najwyższej klasy pokoi dla gości. To również szereg atrakcji takich jak basen, SPA czy sauna. Jednak nasza oferta nie kończy się na powyższych punktach. Dzięki dostępności różnej wielkości sal, proponujemy Państwu możliwość organizacji bankietów i imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny i komunie. Nasi kucharze sprawią, że menu będzie miało wyjątkowy smak, a obsługa zadba, by przebieg imprezy odbywał się zgodnie z zaplanowanym scenariuszem.

Wśród wielu sal proponujemy Państwu kameralne sale na przyjęcia okolicznościowe do 15, 20, 30, 50 osób, klimatyzowane i przestronne oraz restaurację z możliwością połączenia z salami konferencyjnymi. Skorzystanie z powyższej propozycji to gwarancja sukcesu wydarzenia!

Mając na względzie nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze każdego rodzaju imprez mogą być Państwo pewni, że powierzając nam organizację bankietu i innych uroczystości, sprawimy, że pozostanie ona na długo w świadomości gości w sąsiedztwie takich słów jak zachwycająca, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.

Wyróżnia nas:

Nie pobieramy dodatkowych opłat za:

 

Przykładowe aranżacje sali:

 
Chrzciny w Krakowie i Komunie
bal wenecki dla 250 osób, stoły okrągłe ośmioosobowe, parkiet
 
 
Chrzciny Kraków
połączona restauracja z salą bankietową, 450 osób przy stołach podłużnych, parkiet, widok z restauracji

 

 

 

* * * *

Chrzciny Kraków - Premier Hotel Kraków - Komunie w restauracji Krakowie - Zapraszamy !

* * * *

 

zwiń »