PLENDERU

Najlepszy hotel w Krakowie

Weekend w Krakowie

Kraków jest wyjątkowym miastem - urzeka architekturą, historią i atmosferą. Weekend to idealny moment, aby odkryć lub ponownie odwiedzić stolicę Małopolski. Można wybrać się na spacer Traktem Królewskim, czy Plantami, wejść na Wzgórze Wawelskie, oglądnąć zadziwiający i olśniewający pięknem figur ołtarz Wita Stwosza w Kościele Mariackim, po ukończonej w 2021 roku kilkuletniej restauracji, zagłębić się w artystyczną duszą krakowskiego Kazimierza z urokliwymi brukowanymi uliczkami, pieszo-rowerową kładką nad Wisłą, klimatycznymi knajpkami, czy kawiarniami.
więcej »

Weekend czerwcowy w Krakowie

Weekend czerwcowy pozwoli odkryć bogatą ofertę turystyczną Krakowa i Małopolski. W pakiecie Premier Kraków Hotel **** znajduje się wszystko, czego potrzebuje rodzina: komfortowe noclegi w pokojach z klimatyzacją i szybkim WiFi, pożywne, różnorodne śniadania dla całej rodziny, a także przepyszne obiadokolacje. Na Gości Premier Kraków Hotel **** czekają również wodne atrakcje basenu i sauny, dzięki którym pobyt stanie się prawdziwym odpoczynkiem.
więcej »

Wakacje w Krakowie

Wakacje, lato, czas wolny to idealna okazja do rodzinnego, aktywnego wypoczynku, odkrywania piękna Krakowa i korzystania z atrakcji, które przypadną do gustu wszystkim członkom rodziny. W pakiecie Premier Kraków Hotel znajduje się wszystko, czego potrzebuje rodzina: komfortowe noclegi w pokojach rodzinnych z klimatyzacją i szybkim Wi-Fi, pożywne, różnorodne śniadania, a także przepyszne obiadokolacje oraz wstęp do hotelowego centrum rekreacji.
więcej »

Najlepszy hotel w Krakowie

CFI Hotels Group - Biznes i wypoczynek w jednym miejscu. Jesteśmy nowoczesną polską grupą hoteli i restauracji. W swoim portfolio posiadamy 17 obiektów hotelowych w kraju i 6 restauracji. Nasze obiekty znajdziecie Państwo w dogodnych lokalizacjach w centrach wielkich miast i najbardziej urokliwych zakątkach Polski. Ich wnętrza charakteryzują się stylowymi i znakomicie zaprojektowanymi rozwiązaniami. Większość z nich posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w naszych obiektach był zgodny z oczekiwaniami. Pragniemy sprawić, by nocleg w naszym hotelu kojarzył się Państwu z wygodą, wywoływał pozytywne emocje.
więcej »

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 169 komfortowych pokoi oraz apartamentów.
Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone- naszym gościom oferujemy bezprzewodowy szybki internet, indywidualnie sterowaną klimatyzację, szeroki wybór kanałów telewizji satelitarnej, serwis do parzenia kawy oraz herbaty, suszarkę w łazience.
więcej »

Kontakt

Premier Kraków Hotel ****
ul. Opolska 14a
31-323 Kraków
tel. +48 12 376 37 00, fax +12 376 37 01
więcej »