PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Sala na komunie w Krakowie

Pierwsza komunia święta to niezwykle ważne, duchowe przeżycie dla dziecka, jak i jego rodziców, ale także okazja do spotkania się z najbliższymi i uczczenie tego dnia. Chcesz zorganizować komunię w Krakowie? Sprawdź naszą ofertę!

Mieszkasz w Krakowie? Twoje dziecko niedługo przyjmie pierwszą komunię świętą? Z tej okazji poszukujesz odpowiedniego lokalu na eleganckie przyjęcie w miłej atmosferze? Niewątpliwie znalezienie miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie komunijne jest jednym z najważniejszych zadań organizacyjnych, które czekają rodziców dzieci mających przed sobą uroczystość Pierwszej komunii świętej. Z różnych powodów przygotowanie takiego przyjęcia w domu lub restauracji w centrum miasta może nie być najlepszym wyborem. Coraz więcej osób decyduje się na urządzenie komunii w restauracji hotelowej lub sali bankietowej oddalonej od zatłoczonego centrum. Wydaje się to najrozsądniejszym rozwiązaniem, tym bardziej, że koszt organizacji przyjęcia w restauracji zaczyna się od ok. 100 zł za osobę, co jest porównywalne z organizacją takiego przyjęcia w domu. Warto rozważyć rezerwację sali na komunię w Krakowie w Premier Kraków Hotel, gdzie profesjonaliści zajmą się wszystkim i dołożą wszelkich starań, by przyjęcie było zapięte na przysłowiowy ostatni guzik. Gwarantujemy, że po latach dziecko, rodzice i goście będą z przyjemnością wracać myślami do tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Premier Kraków Hotel.

Komunia w Krakowie - Premier Kraków Hotel

Premier Kraków Hotel, który mieści się na ul. Opolskiej 14 a w Krakowie, to nie tylko dostęp do najwyższej klasy pokoi dla gości. Nasz hotel dysponuje różnej wielkości salami, w których organizowane są rozmaite imprezy okolicznościowe. Może pomieścić kilkaset gości, ale również pasuje na kameralne, rodzinne przyjęcie czy nieco większą uroczystość. Premier Kraków Hotel jest już od wielu lat popularnym miejscem na przyjęcie komunijne w Krakowie. Za wyborem tego miejsca przemawia lokalizacja, nowoczesny i komfortowy wystrój oraz potrawy przygotowywane z niezwykłą starannością, jak również fachowa i miła obsługa. Biorąc pod uwagę elegancką przestrzeń, wyśmienitą kuchnię i profesjonalny serwis kelnerski, a także wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, możesz mieć pewność, że Premier Kraków Hotel jest doskonałym wyborem na uczczenie wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Pierwsza komunia święta. Dużą zaletą tej lokalizacji jest dojazd, gdyż Premier Kraków Hotel położony jest w wystarczająco zacisznym miejscu, a jednocześnie niedaleko dogodnej drogi przy osiedlu Azory. Dodatkowy atutem jest to, że hotel dysponuje dużym parkingiem dla gości. Oczywiście kolejną ogromną wygodą jest też możliwość zapewnienia noclegu na miejscu dla rodziny, która przyjechała z daleka. Z pewnością to wszystko sprawia, że nasz hotel pod wieloma względami jest znacznie lepszym wyborem niż restauracje czy hotele w centrum Krakowa. Premier Kraków Hotel polecany jest nie tylko na komunie, ale także chrzciny, wesela, urodziny czy bankiety.

Ważne! Pamiętaj, że miejsce w lokalu trzeba zarezerwować jak najwcześniej, najlepiej już we wrześniu, październiku - później wybrany termin może być już zajęty.

Szukasz sali na komunię w Krakowie? Masz pytania odnośnie naszej oferty? Chcesz dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu. Wybierz salę na komunię pasującą idealnie do Twoich potrzeb!

« powrót
zwiń »