PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Spędź noc w Krakowie – oferta dla wymagających

Kraków, dawna stolica Polski, ze względu na mnóstwo walorów, nieustannie przoduje w rankingach najpopularniejszych turystycznych miejscowości w naszym kraju. Nic dziwnego – Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki, Kazimierz czy Collegium Maius to miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie przyjezdnych, miasto Smoka Wawelskiego posiada ogromną bazę noclegową, dopasowaną do wymagań turystów o różnych oczekiwaniach. Zachwyca również obecnością wielu pubów, restauracji i klubów, które serwują ogromną porcję dobrej zabawy. Poznajmy je!

Najlepsze turystyczne miasto w Europie

Kraków był pierwszym polskim miastem, które otrzymało tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Według amerykańskiej agencji internetowej Orbitz dyktującej trendy w światowej turystyce, jest również jednym z najmodniejszych miast na całym świecie. Wszystko to sprawia, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Ma to przełożenie na zdobywane nagrody – w tym i ubiegłym roku, Kraków został odznaczony Zoover Award – nagrodą przyznawaną najlepszemu turystycznemu miastu w Europie. Faktycznie tak jest – Kraków, zarówno za dnia, jak i nocą, wyróżnia się niesamowitą architekturą, obecnością wielu klimatycznych miejsc, które niemal na każdym robią spore wrażenie.

Noc w Krakowie

Kraków posiada mocno rozbudowaną bazę noclegową. Szeroki wybór, bogactwo lokalizacji, różnorodność cen i standardów sprawia, że każdy turysta znajdzie coś idealnego dla siebie, również ten najbardziej wymagający.

hotele w krakowie zapewniają wszystko, czego potrzeba, w końcu posiadanie czterech czy pięciu gwiazdek zobowiązuje. Decydując się na nocleg w naszym hotelu zyskują Państwo opiekę Concierge, gotowego zrealizować rzeczy niemożliwe, dostęp do serwującej pyszne dania restauracji i dobrze zaopatrzonego baru, wygodne łóżka w elegancko urządzonych, klimatyzowanych pokojach czy możliwość skorzystania z basenu, sauny, SPA, a nawet solarium.

Idź potańczyć - niech noc będzie Twoja!

Klub obok klubu, pub przy pubie – tak w skrócie można opisać rozrywkową stronę Krakowa. Miasto tętni życiem nie tyko za dnia, lecz również w nocy. Nikogo nie dziwią tłumy osób, które po północy przechadzają się ulicami miasta w poszukiwaniu odpowiedniego lokalu do zabawy. Dodatkowo, gdy temperatura na zewnątrz podskoczy do akceptowalnych wartości, w centrum wystawiane są przykawiarniane ogródki chętnie oblegane przez turystów i miejscowych.

Wśród najpopularniejszych krakowskich klubów można wyróżnić takie lokale jak Boogie Bar, Buddha Drink and Garden, Cień, Prozak 2.0 czy Caryca. W każdym z nich miłośnicy niemal każdego rodzaju muzyki znajdą coś dla siebie i spędzą wiele niezapomnianych chwil na parkiecie.

A może spacer nocą?

Uroki Krakowa dostrzec można nie tylko za dnia, gdy słońce pada niemal na każdą ulicę, lecz również nocą. Wówczas do głosu dochodzą lampy i latarnie, klimatycznie oświetlając znane miejsca. Wybierając się na nocny spacer ulicami Krakowa odkryjemy miasto na nowo – Rynek, Droga Królewska, Kazimierz czy Zamek na Wawelu - miejsca te przy świetle księżyca wyglądają zjawiskowo!

« powrót
zwiń »