PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Zorganizuj wesele ze Smokiem Wawelskim w tle

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc każdy chce aby był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Wiele osób stara się zorganizować wszystko kilkanaście miesięcy wcześniej. Jest to słuszne podejście, ale niestety nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Warto pamiętać, że liczba elementów o których musimy pamiętać jest zatrważająca. Wybór sukni ślubnej, garnituru czy obrączek stanowi nie lada wyzwanie. Dla wielu par najistotniejszą kwestią jest miejsce w którym zorganizują ceremonię i przyjęcie. W Polsce najbardziej urokliwym miejscem wydaję się dawna stolica. Wesele w Krakowie to niezapomniane wydarzenie, które zostawi w naszej pamięci przepiękne wspomnienia.

Jak zorganizować weselne przyjęcie w królewskim stylu?

Jeśli marzymy o bajecznej scenerii i niezapomnianym krajobrazie to stolica Małopolski wydaje się idealna. Nie ma wszak bardziej dostojnego miejsca niż dawna siedziba królów. Gdy wybierzemy odpowiednie miejsce – kościół i salę, poświęćmy czas na pozostałe punkty planu. Sprawdźmy zatem co zrobić, aby wyeliminować najczęstsze błędy organizacyjne popełniane podczas ceremonii ślubnej i wesela.

Brak punktualności to istotna wada, która może pokrzyżować plany najlepiej zorganizowanej ceremonii. Nawet dziesięciominutowe spóźnienia niesie za sobą nieodwracalne konsekwencje. Pamiętajmy, że z powodu naszego spóźnienia następna Para biorąca ślub będzie zmuszona czekać. Spóźnienie odbije się również na naszym samopoczuciu. Stres i pośpiech nie są naszym sprzymierzeńcem.

Najczęstszym błędem popełnianym przy organizacji przyjęcia weselnego jest niewłaściwy rozkład gości. Do tego zadania musimy podejść uwzględniając wszystkie sympatie i antypatie. Należy uważać, aby w bliskim kontakcie nie znalazły się osoby skłócone lub nie pałające do siebie pozytywnymi emocjami. Wielkim błędem jest rozdzielenie grupy dobrych znajomych i usadzenie między nimi osoby z „zewnątrz”.

Często występującym błędem na koniec każdego przyjęcia jest brak podziękowań dla gości weselnych. Każdej osobie, która opuszcza przyjęcie, powinniśmy poświęcić chwilę – zamienić kilka słów i wręczyć kawałek ciasta.

Kraków - magiczny wieczór w czarującej scenerii

Ceremonia zaślubin oraz przyjęcie weselne to momenty, które powinny być związane jedynie z pozytywnymi emocjami. Postarajmy się zrobić wszystko, aby tak było. Niezwykłe miejsce, dobre towarzystwo i jedzenie to przepis na niezapomniane przeżycia. Wesele w Krakowie to propozycja dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań.

« powrót
zwiń »