PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Hotel Konferencyjny Kraków

Hotel Konferencyjny Kraków

Hotel konferencyjny Kraków Best Western Premier ****

Hotel usytuowany jest w północnej części Krakowa - w dzielnicy Prądnik Biały, przy jednym z głównych szlaków komunikacyjnych w Krakowie, co gwarantuje dobre połączenie z Międzynarodowym Portem Lotniczym Kraków - Balice (11km), centrum Krakowa (4,5 km), oraz z Warszawą (E77), Katowicami i Wrocławiem (autostrada A4) .

Best Western Premier to ekskluzywny hotel konferencyjny mogący poszczycić się wysokim standardem wyposażenia, a także nowoczesnymi rozwiązaniami umożliwiającymi organizację spotkań na najwyższym poziomie. W ofercie hotelu znajduje się wielofunkcyjna, modułowa przestrzeń bankietowo-konferencyjna o powierzchni 850 m2.

Najlepsze "Konferencje" w Polsce!

Best Western Premier Kraków zaliczany jest przez Best Hotel Award do najlepszych polskich hoteli w kategorii: "Konferencje". Best Hotel Award to prestiżowa nagroda w branży hotelarskiej.

 

Sala konferencyjna Kraków - wynajem w hotelu Best Western Kraków

Hotel Best Western Premier to największe Centrum Konferencyjne w Krakowie! W skład centrum wchodzi osiem nowoczesnych, wielofunkcyjnych sal, które dzięki możliwości łączenia dają przestrzeń, w której odbywają się konferencje nawet dla 600 uczestników. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu nagłośnienia i oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. Sala konferencyjna może być dowolnie aranżowana w zależności od potrzeb. Hotel gwarantuje profesjonalny sprzęt konferencyjny, stały dostęp do Internetu oraz nowoczesną infrastrukturę techniczną. W każdej sali konferencyjnej znajduje się m.in.: flipchart, projektor do folii, ekran, TV, video, a na życzenie klientów także mównica. Goście mogą liczyć również na pełne wsparcie organizowanych tu szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych - zarówno techniczne jak i gastronomiczne.

Najlepsze sale szkoleniowe i sale konferencyjne w jednym miejscu!

Sala szkoleniowa Kraków Hotel Best Western to przestrzeń, którą dopasujemy do Państwa potrzeb od 52 m2 do 609 m2. Oferujemy sale szkoleniowe, które pomieszczą od 25 osób do nawet 600 osób. Elegancki wygląd sali szkoleniowej dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Kraków Hotel Best Western Premier jest doskonałym miejscem do organizacji imprez takich jak konferencje, szkolenia, seminaria, prezentacje, gale, bankiety - Zapraszamy!

 

Hotel konferencyjny Kraków - sala na konferencję

Sala konferencyjna Kraków

Sala szkoleniowa w hotelu konferencyjnym w Krakowie

Hotel konferencyjny w Krakowie - Best Western Premier

 

zwiń »