PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Pakiet wakacyjny w Krakowie

 

 

Długie, ciepłe i słoneczne dni, przyjemne wieczory to okazja do dokładnego poznania Krakowa, zwiedzenia wielu ciekawych miejsc. 

Szczególnie polecamy wizytę na Wzgórzu Wawelskim i zobaczenie wyjątkowej ekspozycji arrasów królewskich Zygmunta Augusta, które są pokazywane w kompletnej kolekcji po raz pierwszy od 60 lat. Kraków to też niezliczone muzea - jak Muzeum Krakowa i jego Oddziały dokumentujące historię i rozwój miasta: Wieża Ratuszowa, Podziemia Rynku Głównego, Stara Synagoga, Muzeum Nowej Huty, Fabryka Schindlera. Spotkanie „Damy z Łasiczką” - jednego z najcenniejszych dzieł malarstwa na świecie zagwarantuje wizyta w Muzeum Narodowym.

Polecamy miejskie spacery: Traktem Królewskim, Plantami, Błoniami Krakowskimi, rodzinne odwiedziny w Parku Doświadczeń, rowerowy objazd Błoń i krakowskich parków, spacer urokliwą aleją Waszyngtona przez Sikornik na Kopiec Kościuszki, bulwarami wiślanymi, albo nietypowo, choć nie mniej ciekawie - rejs statkiem po Wiśle, czy lot balonem widokowym w centrum miasta.

Do idealnego połączenia pobytu w mieście z małopolskimi atrakcjami warto dodać wizytę w Kopalni Soli w Wieliczce; Ojcowskim Parku Narodowym, na Zamku w Pieskowej Skale, czy w Parku Rozrywki Energylandia, do którego łatwo dojechać z naszego hotelu.

Po całym dniu korzystania z atrakcji miasta, zapraszamy na relaks do hotelowego centrum rekreacji z dużym basenem wewnętrznym i sauną oraz do naszej restauracji na smaczną kolację.

Pobyt można opłacić Bonem Turystycznym.

Wybierzcie się na pobyt wakacyjny do Krakowa, do Premier Kraków Hotel ****

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI BEZPOŚREDNIEJ - GWARANTUJEMY NAJLEPSZE CENY

Oferta zawiera:

  • Minimum 2 noclegi w komfortowych pokojach z klimatyzacją i szybkim Wi-Fi
  • Przy pobytach na co najmniej 5 nocy – RABAT 10%
  • Śniadania bufetowe w hotelowej restauracji
  • Obiadokolacja w godzinach 18.00-20.00
  • Wstęp do hotelowego centrum rekreacji: basen i sauna
  • Dwoje dzieci do 12. roku życia śpiące na łóżkach dostępnych w pokoju GRATIS
  • Internet Wi-Fi
  • Parking

 

Pakiet obowiązuje od 24.06-04.09.2022 i uzależniony jest od dostępności pokoi.

 

« powrót
zwiń »