PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Promocje

Magiczny weekend w Premier Kraków Hotel

Kraków to idealna destynacja na weekendowe wypady. Choć miejsc, które warto odwiedzić jest bardzo dużo i wystarczyłoby ich na wiele dni pobytu, to przyjazd od piątku do niedzieli zdecydowanie wystarczy, by poznać najważniejsze atrakcje stolicy Małopolski. A przecież zawsze można tu wrócić, by zwiedzić kolejne zakątki tego magicznego miasta.
szczegóły »

Jak wybrać hotel na wakacje?

Wybrałeś już miejsce, gdzie chcesz udać się na wakacje, jednak nie wiesz jak wybrać odpowiedni hotel? Z naszego artykułu dowiesz się na co zwrócić uwagę.
szczegóły »

Sala na komunie w Krakowie

Chcesz zorganizować komunię w Krakowie? Sprawdź ofertę Premier Kraków Hotel. Elegancka przestrzeń, miła obsługa, smaczne jedzenie.
szczegóły »

Co oznaczają gwiazdki hotelowe i kto je przyznaje

Wybór noclegu to jedno z najtrudniejszych zadań – niezależnie, czy organizujesz wyjazdy służbowy, czy wypoczynkowy. Pomocnym wskaźnikiem jakości obiektu mogą okazać się gwiazdki. Niewiele osób jednak wie, na jakiej podstawie są one przyznawane, co oznaczają i ile gwiazdek może mieć hotel.
szczegóły »

Rekomendacja portalu konferencje.pl

Branżowy portal konferencje.pl rekomenduje nasze usługi hotelowo-konferencyjne. Dziękujemy i nie spoczywamy na laurach!
szczegóły »

Spędź noc w Krakowie – oferta dla wymagających

Kraków, dawna stolica Polski, ze względu na mnóstwo walorów, nieustannie przoduje w rankingach najpopularniejszych turystycznych miejscowości w naszym kraju. Nic dziwnego – Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki, Kazimierz czy Collegium Maius to miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć.
szczegóły »

Zorganizuj niezapomniane chrzciny dla dziecka

Narodziny dziecka to najszczęśliwszy moment w życiu każdego człowieka. Źródło miłości i nieograniczonej radości. Warto ten cudowny moment uświetnić w najlepszy możliwy sposób. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia, a doskonałym pretekstem ku temu są chrzciny. Obecnie nie powinno być problemem z wyborem miejsca.
szczegóły »

Jak zorganizować profesjonalną konferencję w centrum Krakowa

Istnieje wiele spraw, których nie jesteśmy w stanie załatwić samodzielnie. Pewne złożone zagadnienia wymagają od nas konsultacji i precyzyjnej analizy w większym gronie. Wiedza, którą dysponujemy może przynieść dużo większe korzyści gdy uzupełnimy ją o informację innych kompetentnych w danej dziedzinie osób.
szczegóły »

Nocleg w centrum Krakowa to szansa by poczuć wyjątkową atmosferę miasta

Każde miasto można poznać na kilkanaście różnych sposobów. Organizowanie czasu wolnego zależne jest od indywidualnych oczekiwań. Wielu interesuje jedynie kulturalna sfera miasta czyli teatry, kina lub galerie sztuki. Jednak emocje, które dostarczają nie zawsze są tym czego szukamy. Wielbiciele nocnego życia potrzebują innych bodźców.
szczegóły »

Zorganizuj wesele ze Smokiem Wawelskim w tle

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc każdy chce aby był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Wiele osób stara się zorganizować wszystko kilkanaście miesięcy wcześniej. Jest to słuszne podejście, ale niestety nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Warto pamiętać, że ilość elementów o których musimy pamiętać jest zatrważająca.
szczegóły »

Kraków – kiedy odwiedzić, co zobaczyć, gdzie spać?

Kraków to urokliwe miasto, położone w bajecznej scenerii województwa małopolskiego. Dawna stolica polski pełna jest zabytków, cudownych uliczek, czy klimatycznych kawiarni. Warto jednak pamiętać, że to nie tylko miejsce zamków i królów, ale również prężnie rozwijająca się metropolia, pełna współczesnej architektury.
szczegóły »
zwiń »