PLENDERU
Najlepszy hotel w Krakowie

Biznesowa jesień 2021 w Krakowie!

Kraków to jedno z największych miast w Polsce. Nic dziwnego zatem, że odbywają się tutaj liczne wydarzenia biznesowe, targi, konferencje naukowe oraz szkolenia. Tej jesieni w stolicy Małopolski naprawdę sporo się dzieje. Warto więc tu zawitać, by wziąć udział w najbardziej interesujących nas eventach. A gdzie w tym czasie się zatrzymać? Oczywiście w Premier Kraków Hotel!

Jesień 2021 w Krakowie zapowiada się naprawdę interesująco. W mieście odbędzie się wiele wydarzeń i konferencji branżowych. Do chyba największych eventów należą Międzynarodowe Targi Książki odbywające się na Targach Expo w Krakowie. Oprócz promocji najnowszych publikacji na uczestników czekają liczne imprezy towarzyszące, w tym spotkania z autorami, wykłady, prelekcje czy wystawy. To z pewnością wydarzenie, na którym warto być bez względu na to czy jesteście jedynie miłośnikami literatury, czy pracujecie w branży wydawniczej. Tu każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Jednak Targi Książki to nie jedyne wydarzenie, które odbędzie się w stolicy Małopolski tej jesieni. Pod koniec października Expo Kraków zaprasza również na Targi Obuwia 2021. Na początku listopada będą mieć miejsce Międzynarodowe Targi Wina, Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii oraz Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii. Jeśli zatem pracujecie w branży hotelarskiej lub gastronomicznej, to nie możecie przegapić tego wydarzenia. Z kolei końcówka listopada zapowiada się bardziej luksusowo, gdyż wtedy będą miały miejsce Targi Biżuterii i Zegarków.
Prócz wydarzeń targowych w Krakowie odbywa się również wiele konferencji naukowych. Pod koniec października organizowany jest  XIX Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej, a także X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodych Badaczy. Miłośników jazzu i osoby związane zawodowo z muzyką zapraszamy na II Międzynarodową Konferencję Naukowo-Dydaktyczną JAZZ XXI.
Jesienią w Krakowie odbędzie się też sporo konferencji i szkoleń dedykowanych lekarzom. Jednym z nich jest I Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Amputacje – niewidzialni pacjenci” czy XXVI Konferencja szkoleniowo-naukowa z cyklu Farmakoterapia, Psychoterapia i Rehabilitacja Zaburzeń Afektywnych.
To tylko kilka przykładów najważniejszych wydarzeń biznesowo-naukowych, które tej jesieni odbędą się w Krakowie. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w którymś z nich, to na pewno szukacie odpowiedniego miejsca noclegowego. Premier Kraków Hotel wychodzi Wam naprzeciw, oferując atrakcyjne pobyty biznesowe. 

Oferta dla gości biznesowych Premier Kraków Hotel

Czterogwiazdkowy Premier Kraków Hotel oferuje komfortowe pokoje z łazienkami wyposażone w telewizor LCD, podwójne lub pojedyncze łóżka, sejf oraz minibar. Każde z wnętrz jest klimatyzowane i posiada dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Na terenie obiektu znajdują się także pokoje dla osób z niepełnosprawnościami motorycznymi, pokoje rodzinne oraz apartament hotelowy. W cenie pobytu oferujemy pyszne i pożywne śniadania serwowane w restauracji Impresja. Tutaj podawane są również dania a’la carte pieczołowicie przygotowywane przez naszego utalentowanego Szefa Kuchni. Zachęcamy do degustacji.
Wieczorami goście mają możliwość zrelaksować się i porozmawiać w hotelowym barze, w którym podajemy pyszne kawy, herbaty oraz wyrafinowane drinki. Jeśli natomiast potrzebujecie odpocząć i naładować akumulatory na kolejny dzień, to zapraszamy do odwiedzenia hotelowej strefy wellness. Znajduje się w niej basen oraz sauna. Unikatowym elementem aranżacyjnym tej przestrzeni jest przeszklony dach w kształcie piramidy, który wpuszcza do środka dzienne światło, a po zmroku pozwala na obserwację nieba podczas pływania. Relaks w wodzie doskonale Was zregeneruje po całym dniu uczestnictwa w różnorodnych konferencjach, szkoleniach czy eventach. Znakomitym dodatkiem do całości będzie sesja w saunie fińskiej, która zadziała na Wasze ciało rozluźniająco i odprężająco. Poprawi też nastrój i zapewni zdrowy i błogi sen. 
Oprócz tego, że Premier Kraków Hotel zapewnia komfortowe pokoje, obsługę gastronomiczną oraz dostęp do strefy wellness, to dodatkowo jest świetnie zlokalizowany. Łatwo tu dotrzeć z lotniska, co z pewnością docenią goście podróżujący samolotem. Poza tym obiekt jest świetnie skomunikowany z centrum miasta i najważniejszymi obiektami konferencyjnymi. Łatwo dotrzecie tam zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Ponadto zawsze możecie liczyć na wsparcie hotelowej recepcji. Obsługa hotelowa poinstruuje Was, jak najszybciej dojechać na wydarzenie lub zamówi Wam taksówkę. 
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji pobytów w Premier Kraków Hotel i do uczestnictwa w najważniejszych wydarzeniach biznesowych i naukowych w Polsce!

 

« powrót
zwiń »